פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

ביצוע פעולת פוליש קריסטל

מעוניינים ברצפה מבריקה? חברת פולש אור תעניק לכם ביצוע מקצועי של כל סוגי הפוליש כולל פוליש קריסטל איכותי. עיקרה של פעולה זו היא לצורך הענקת ברק למני משטחי אבן ושיש. מומלץ לפנות לקבלת שירות לביצוע פוליש קריסטל בערך אחת לשנתיים כדי לשמור על תחזוקה והברקה של המשטח באופן קבוע. כאשר השיש מתחיל לאבד את הגוון שלו ולאט לאט מתחיל להישחק ביצוע פוליש קריסטל יחזיר את המראה הרענן והחדש של הרצפה.ניתן לפנות לחברת פוליש אור ולקבל עצה לגבי ביצוע פוליש קריסטל בבית בעסק או בכל מקום אחר. ביצוע פוליש קריסטל הוא ע"י מכונת פוליש וצמר מגנזיום הצמר מסתובב במהירות על הרצפה או המשטח וכך תזכו לקבל רצפה מבריקה ונוצצת.

פוליש קריסטל

דגשים לביצוע פוליש קריסטל

את פעולת פוליש קריסטל יש לבצע רק לאחר שהרצפה נקייה מכל מני שאריות  של לכלוך,בניה,או צבע,מכיוון שיכול להגרם נזק ללא הבטחת ניקיון המשטח טרם הפעולה עצמה. חשוב מאד לקרצף  היטב את המשטח טרם לפני תחילת עבודת פוליש קריסטל.חברת פוליש אור מחדשת את פני המשטח ומחזירה את הברק שאבד,נוסף על כך שימו לב שפוליש קריסטל אף שומר ומגן על הרצפה מפני שריטות וסימנים  שאינם רצויים כך שבאופן כללי פוליש קריסטל הוא מומלץ למשטחי שיש. לא מומלץ לבצע פוליש קריסטל  באופן פרטי מפני שפעולה זו דורשת מיומנות וידע במשטחים שבהם עובדים.על מנת לא לגרום לנזק בלתי הפיך שעלולים להתחרט עליו לאחר מכן אל תתפתו לחסוך כסף איפה שלא כדאי אלה פנו לשירות מחברת פוליש אור כדי שתוכלו להיות רגועים שתקבלו את התוצאות המבריקות ביותר  בשבילכם .

לצורך רמת גימור גבוהה נהוג להוסיף חומר בשם סילר אשר מעניק שכבת הגנה נוספת לרצפה,יתרה מזאת הסילר דואג להפחית את הספיגה ,ושומר עליה מנוזלים שנשפכו שעלולים להפוך לכתמים. לביצוע פוליש קריסטל יש יתרון משמעותי מאד  כאשר בזמן גרירה או סחיבה של רהיטים לא תיהיה השפעה של סימני שחיקה על המשטח לתקופה ארוכה. נוסף על שירות פוליש קריסטל אפשר לשלב גם ניקיון חדר מדרגות,ניקיון דירות ועוד.בדרך כלל לקוחות פונים לקבלת שירות בעקבות מעבר לבית חדש לקבלת מראה יוקרתי כל עבודות אלו ועוד תחת אחריותה של חברת פוליש אור.

חברת פוליש אור מבצעת פוליש קריסטל תוך הענקת יחסי אנוש ואמינות כלפי הלקוחות השונים.אז אל תתפשרו  על פחות מהטוב ביותר כך שגם המשטח שלכם יקבל מראה חדש שמושך את העין,כי לכל רצפה מגיע את הברק הטבעי שלה בעזרת פוליש קריסטל המרקם ישוב כך שכולם יהיו מרוצים מכך.

 

נבנה ע"י SMSITE - פתרונות אינטרנט