ליטוש שיש

  ליטוש שיש מקצועי

ליטוש שיש היא פעולה המעניקה ברק למשטח וגובה אחיד תוך כדי ניקיון.

חברת פוליש אור מומחית בביצוע ליטוש שיש לבית למשרד או לכל מקום אחר בעזרת ציוד מקצועי ואנשי מקצוע מיומנים שיודעים את מלאכתם בצורה יעילה

.כך למשל והנכם נכנסים לדירה חדשה ובחרתם להעניק מראה יוקרתי באמצעות רצפת שיש.

חשוב להבין את הנקודה שזוהי אבן הנמצאת בטבע ולעיתים נמצאים בה ליקויים כך שביצוע ליטוש שיש יפתור לכם את הבעיות האלו על מנת שתוכלו להרשים את האורחים שלכם במראה החדש.

חברת פוליש אור מבצעת ליטוש שיש במיומנות ומקצועיות יתרה תוך כדאי ניסיון שצברו לאורך השנים על מנת לקבל עיבוד והחלקה של האבן.

פעולה נכונה של ליטוש שיש תעניק לכם מראה מבריק וכמו כן ימזער שריטות שעלולות להתרחש לאחר מכן.ביחד עם טיפול נכון וראוי למשטח תזכו לקבל תוצאות גבוהות לפרק זמן ממושך יותר.

לאילו תוצאות ניתן להגיע בתום פעולת ליטוש שיש

ליטוש שיש מהווה תהליך אשר משחיז את הרצפה ומיישר את שטחי האבן בצורה מדויקת.

הפעולה מתבצעת בכמה שלבים עד לקבלת מראה ללא רווחים בין המרצפות,בסיום התהליך ליטוש שיש אפשר להגיע לשתי רמות אחת מט ואחת מט משי.

חשוב מאוד לזכור כי לאחר תום ביצוע ליטוש השיש, השיש עצמו כעת סופג מים, וכתוצאה מכך נדרש לצפות אותו בחומר הנקרא סילר אשר מונע את ספיגתו של השיש ובכך הוא נשאר יבש לגמרי.

אם כבר החלטתם ללכת על רצפת שיש חשוב לדעת כי ליטוש שיש מבצעים כאשר השיש בלוי או יש הפרשי גבההים ליטוש שיש אינו נועד להחליף הברקת רצפות ע"י פוליש קריסטל או פוליש ווקס.

ליטוש שיש

מספר גורמים שיש להתחשב בהם בטרם ביצוע ליטוש שיש 

הקפידו לתחזק את הרצפה כראוי והשתמשו רק בחומרים שתואמים לאותו משטח ספציפי.

חברת פוליש אור מבצעת ליטוש שיש גם בדירות פרטיות והן בחדרי מדרגות ומשרדים.בסופו של דבר לא משנה אם מדובר בכניסה לדירה חדשה שהשקעתם בה ריצוף שיש איכותי או בשיפוץ דירה ישנה תמיד אפשר להשיב חיים לרצפה ולהעניק זוהר וברק בכל עת לכל משטח.

אין ספק שלקוחות חפצים במראה שיש טבעי, באמצעות ליטוש שיש ניתן להחזיר את המרקם הטבעי והפגמנטים של הרצפה כך שיבלטו וירשימו את כל הנוכחים.

זכרו כי ביצוע פעולת ליטוש שיש היא איננה עסק כל כך פשוט,לשם כך חברת פוליש אור אשר באמתחתה ניסיון רב וידע בליטוש שיש ובביצוע פוליש למגוון משטחים שונים אחרים תוביל אתכם לרמה הגבוהה ביותר שאפשר לקבל בתום העבודה.

 

חברתנו הנה חברת פוליש ברמה הגבוהה ביותר אנו מספקים שירות לבתים עסקים ומוסדות , שירות אמין איכותי ומסור בזמינות מירבית של 24 שעות ביממה.

נשמח לעמוד לשרותכם לכל שאלה ייעוץ והצעות מחיר 1800-35-373-37

נבנה ע"י SMSITE - פתרונות אינטרנט